بخرید و 1,750 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

فلاسک دمنوش باربری کرم

  • جنس محصول : استیل
  • مدل : شخصی، درب دار، بربری
  • کد کالا : ۷-۵۸
  • ظرفیت : ۵۰۰CC
  • دارای رنگ بندی ترکیبی و زیبا
  • تزیین شده با خطوط منظم و غیر منظم از رنگ ها مختلف
  • به همراه درب پیچی پلاستیکی
  • مقاوم در برابر زنگ خوردگی و پوسیدگی
  • مناسب برای نوشیدنی های گرم و سرد
  • به همراه واشر های آب بندی شده

35,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

 

آیا میدانید بخش عظیمی از بدن انسان را آب تشکیل داده است؟ خون، عضلات و حتی استخوان ها نیز برای رشد و نمو بهتر و ادامه حیات نیاز به آب دارند. استفاده از آب در طول شبانه روز به شادابی و سر حال بودن انسان نیز کمک میکند. متخصصین و پزشکان بر این باورند که هر فرد می بایست در طول روز ۶ تا ۸ لیوان آب مصرف کند.

اما مهم تر از سرو مایعات در طول روز، مخزن و بطری است که از آن برای نگهداری آب استفاده می شود. شخصی بودن این نوع لوازم و وسائل باعث می شود تا از بروز و انتقال بیماری های دستگاه گوارش و معده جلوگیری شود. امروزه ماگ ها، بطری ها و قمقمه های شخصی بسیار زیادی طراحی، تولید و روانه بازار شده است.

در این مطلب سعی داریم به شما یکی از مدل های فلاسک استیل طرح بربری را معرفی کنیم. این قمقمه نی دار در رنگ های متنوع ترکیبی تولید شده است که با طرح های مختلف و خطوط نا منظم تزیین شده است. حجم کلی این فلاسک شخصی ۵۰۰cc می باشد که مناسب برای استفاده یک یا دو نفر در مسافرت و پیک نیک می باشد.

قمقمه درب دار شخصی عمده :

 

این قمقمه نی دار در مدل شخصی تولید شده است و با حجم ۵۰۰ سی سی که دارد میتوانید از آن به عنوان قمقمه شخصی در باشگاه های ورزشی نیز استفاده نمائید. دیگر ویژگی این قمقمه ورزشی ، دارا بودن درب پیچی می باشد. یکی از دلایل محبوبیت این نوع فلاسک های بدنه دو جداره آن است. خلا بین دوجداره تعبیه شده، از برخرود هوای آزاد به مایع درون محفظه جلوگیری میکنند و به همین دلیل مایعات گرمای خود را به محیط نمیدهند و یا از محیط گرما دریافت نمیکنند و همین امر موجب می شود تا مایع تا ساعت ها در دمای اولیه خود باقی بماند.

درب این محصول در مدل پیچی طراحی شده است. یعنی تنها کافی است برای پر کردن محفظه از مایعات مورد نظر درب پلاستیکی پیچی را در خلاف عقربه های ساعت بگردانید تا باز شود.. درب این قمقمه شخصی دارای واشر های آب بندی شده می باشد تا از ورود هوا و آلودگی های محیطی به داخل محفظه و خروج بی اختیار مایعات درون آن، جلوگیری کند. از این قسمت برای پر کردن محفظه از نوشیدنی مورد نظر استفاده میشود.

نه اصلی این فلاسک از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است. استیل مقاومت بالایی در برابر زنگ خوردگی و پوسیدگی دارد و ضربه های ناگهانی نیز قادر به پاره کردن آن نیستند. یکی از خصوصیات و ویژگی های مهم این محصول بدنه دو جداره آن است. دوجداره بودن بدنه کمک میکند تا مایع درون محفظه حرارت و یا سرمای خود را از دست ندهد. با انجام آزمایش های پیاپی دریافتیم که این فلاسک قادر به حفظ دمای مایعات تا ۱۲ ساعت می باشد.

همانطور که پیش تر اشاره شد این فلاسک در مدل بربری طراحی شده است. این مدل ترکیبی از رنگ ها و اشکال هندسی منظم و نامنظم است که ترکیب رنگ های مختلف آن را جذاب کرده است. این بطری بسیار مناسب برای استفاده در منزل، مسافرت، پیک نیک، باشگاه ورزشی، محیط های کاری و … می باشد.

23 سانتی متر
7 سانتی متر
300 گرم
500 سی سی
فلزی
دو تکه
چین